Vyrábíme čtyřhranné potrubí pro přípustné přetlaky nebo podtlaky

Čtyřhranné potrubí se používá pro klimatizaci, větrání a odsávání a pro přípustné přetlaky nebo podtlaky u běžných vzduchotechnických a technologických zařízení. Jednotlivé čtyřhranné potrubí se liší materiálem, vyrábí se buď z pozinkovaného, pohliníkovaného, nerezového plechu nebo černého plechu a to i ve svařované a šroubované variantě, která umožňuje i náročnější podmínky, jako je odsávání horkých plynů.

Máte zájem o atypické provedení?

  • naší novinkou je možnost vtláčení speciálního tmelu do přírubové lišty, což umožní po osazení příruby na potrubí zatěsnění spoje mezi přírubou a potrubním dílem, čímž zvyšujeme těsnost vzduchovodů a šetříme náklady na energie
  • vyrábíme také ocelové potrubí sk. II a sk. III svařované z černého plechu
  • dále nabízíme potrubí z nerezi, z hliníku, z mědi a jiných kovových materiálu dle konkrétního požadavku
  • naše potrubí určené pro OTK anebo požární větrání bylo také odzkoušeno na požární odolnost 600°C po dobu 120 minut
  • nechybí ani zesílené provedení technologického odsávání
  • v naší nabídce naleznete i speciální provedení s požadavkem na vodotěsnost nebo zvýšené hygienické nároky (např. nemocnice, operační sály, laboratoře)
  • dále máme zkušenosti z výrobou šroubovaného provedení pozinkovaného i nerezového materiálu tloušťky 1,0–2,5mm
  • součástí našeho výrobního programu je také možnost izolování potrubí před montáží přímo ve výrobě kaučukovou izolací

S výběrem vám poradíme

Přemýšlíte, které čtyřhranné potrubí je nejvhodnější pro váš vzduchotechnický systém? Náš tým specializovaných odborníků vám pomůže vybrat typ potrubí, které bude nejlépe vyhovovat podmínkám ve vašem provozu.

Máte zájem o čtyřhranné potrubí na míru? Napište nám

    Vámi zadané osobní údaje bude jako správce zpracovávat AZ KLIMA a.s., Tuřanka 1519/115a, 627 00 Brno Slatina, IČ: 24772631, za účelem nabídky produktu a služeb v souladu s GDPR. Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů.