Vyrábíme kruhová potrubí pro běžné klimatizace i odsávání horkých plynů

Kruhová potrubí jsou používaná pro klimatizaci, větrání a odstávání. Jednotlivé typy se liší vlastnostmi. Pro běžné klimatizace se používají kruhová potrubí z pozinkovaného plechu, kruhová potrubí z nerezového plechu jsou zase běžnější pro odtahy digestoří v potravinářství. Vyrábíme i svařovaná potrubí z černého plechu a z pozinkovaného a nerezového plechu, která jsou určená pro odsávání horkých plynů (do 200-350°C). Svařovaná potrubí se  hodí do míst s prachem od technologických strojů, do kouřovodů, sušáren a nízkotlaké pneumatické dopravy.

Máte zájem o atypické provedení?

  • Nabízíme tzv. těsné provedení, což znamená, že jsou konce tvarových dílů opatřeny pryžovým jednobřitým těsněním, toto provedení umožňuje jednodušší montáž a zaručuje větší těsnost vzduchovodů
  • Kruhové potrubí může být osazeno kruhovými přírubami
  • Dodáváme i kruhové potrubí v provedení nerez, hliník, měď a v jiných materiálech, včetně povrchové úpravy
  • V našem výrobním programu naleznete i ocelové potrubí sk. II a sk. III svařované z černého plechu

S výběrem vám poradíme

Přemýšlíte, které potrubí je nejvhodnější pro váš vzduchotechnický systém? Náš tým specializovaných odborníků vám pomůže vybrat typ potrubí, které bude nejvhodnější pro podmínky ve vašem provozu.

Máte zájem o kruhové potrubí na míru? Napište nám

    Vámi zadané osobní údaje bude jako správce zpracovávat AZ KLIMA a.s., Tuřanka 1519/115a, 627 00 Brno Slatina, IČ: 24772631, za účelem nabídky produktu a služeb v souladu s GDPR. Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů.