Postaráme se o řízení projektu VZT a TZB od A do Z

Naši projektoví manažeři jsou se svými projektovými týmy sehraní, takže se postarají o veškeré činnosti související s prováděním zakázek od dokumentace, dodávky a montáže až po předepsané zkoušky. Zajistí také záruční a pozáruční servis.

Postaráme se o řízení projektů vzduchotechniky a technického zabezpečení administrativních budov, ale také průmyslových provozů, které jsou náročné na podmínky, nemocnic, laboratoří či třeba muzeí, ve kterých je stabilní teplota a kontrola vlhkosti nutností. Naše projekty navrhujeme tak, aby odpovídaly náročným podmínkám, ale i trendům maximální úspory.

I složité projekty zvládneme v termínu

Používáme moderní softwarové nástroje, pomocí kterých projekty dodáváme v termínu a v prvotřídní kvalitě. Náš tým využívá informační model budovy (BIM), díky které má neustále přehled o právě probíhající fázi a všech důležitých informacích souvisejících s projektem. Naši projektoví manažeři se do zakázky zakousnou, koordinují všechny pracovníky a výrobu a průběžně kontrolují jednotlivé termíny.  Máme zkušenosti i se zahraničními projekty z Evropy či Asie.

KTERÉ PROJEKTY JSME ÚSPĚŠNĚ ZVLÁDLI?

Atyrau – Lumpan Caspian, Kazachstán (farmaceutický průmysl
Bratislava – Volkswagen hala H1, Analysezentrum, Slovensko (výroba aut
Brno – Nespresso Boutique (prodej kávy)
Česana – Škoda auto obj. 504 (výroba aut, 3D výkresová dokumentace v Revit)
Mošnov – Mobis (výroba světel, 3D výkresová dokumentace v Revit)
Opava – Opavia HECTOR TP4 (výroba potravin)
Környe – Bridgestone Mixer PH3, Maďarsko
Brno, Zlín, Karlovy Vary, Most – Möbelix Lutz (prodej nábytku)
Třebíč, Karlovy Vary, Sokolov, Brno – Kaufland remodeling prodejny

Chcete se stát naším projekťákem? Pokud máte zkušenosti z technických oborů či přímo z VZT a TZB, neváhejte se nám ozvat!

Bez problémů zvládneme i váš projekt. Napište nám

    Vámi zadané osobní údaje bude jako správce zpracovávat AZ KLIMA a.s., Tuřanka 1519/115a, 627 00 Brno Slatina, IČ: 24772631, za účelem nabídky produktu a služeb v souladu s GDPR. Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů.