Připravíme kompletní dokumentaci pro územní řízení

Hledáte vhodný systém vzduchotechniky, klimatizace či topení do vaší plánované budovy? Pomůžeme vám s úvodní studií a také s přípravou kompletní dokumentace, kterou potřebujete pro získání územního rozhodnutí, které vydává stavební úřad na základě územního řízení. Specializujeme se na vzduchotechniku do všech druhů budov, od administrativních až po průmyslové s náročnými provozními podmínkami.

Díky zkušenostem připravíme precizní dokumentaci

Připravíme vám dokumentaci tak, aby vyhovovala jak z hlediska technického, tak z hlediska legislativního. Díky naším zkušenostem s více než 5 000 projekty víme přesně, co v  dokumentaci nesmí chybět. Po vydání rozhodnutí o umístění stavby se postaráme o zisk stavebního povolení, i o dokumentaci pro tendrové řízení, dokumentaci pro realizaci stavby a zajistíme vám také autorský dozor. Na vaše přání pro vás veškerou dokumentaci vyhotovíme také ve slovenském, ruském, anglickém a německém jazyce.

Pro koho jsme již vypracovali dokumentaci pro územní řízení

Atyrau – Lumpan Caspian, Kazachstán (farmaceutický průmysl)
Bratislava – Volkswagen hala H1, Analysezentrum, Slovensko (výroba aut)
Brno – Nespresso Boutique (prodej kávy)
Česana – Škoda auto obj. 504 (výroba aut, 3D výkresová dokumentace v Revit)
Mošnov – Mobis (výroba světel, 3D výkresová dokumentace v Revit)

Chcete připravit kompletní dokumentaci pro územní řízení? Napište nám

    Vámi zadané osobní údaje bude jako správce zpracovávat AZ KLIMA a.s., Tuřanka 1519/115a, 627 00 Brno Slatina, IČ: 24772631, za účelem nabídky produktu a služeb v souladu s GDPR. Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů.