Rozdýchejte s námi i ty nejnáročnější budovy…

….  a staňte se expertem v oboru, který má budoucnost. Pokud máte spíše technický mozek a hledáte místo, kde byste ho pořádně rozvinuli,  v AZ KLIMA si to zamilujete. U nás nahlédnete do vzduchotechniky a TZB ze všech možných úhlů a my uděláme všechno proto, abyste měli pořád dost podnětů k přemýšlení a možností posunout se dál.

Moderní technologie

Bezva firemní benefity

Prima kolektiv

Vzdělání a posun vpřed

Příjemné peníze

Nemáte praxi, hledáte brigádu nebo ještě studujete?

Nevadí. U nás si celý proces pěkně ohmatáte a zjistíme spolu, kde vám to jde nejlépe. A pak vás zaškolíme a pomůžeme vám na cestě k co nejodbornějšímu výkonu profese. Pokud se hned napoprvé netrefíte, nevadí. Děláme v oboru vše, od A až do Z, najdeme společně to vaše správné pracovní místo.

Máte po mateřské a chcete věnovat více času svému dítěti? Nebo potřebujete pracovat i na jiných projektech? Vyjdeme vám vstříc.

Nabízíme i možnost zkráceného úvazku pro studenty, absolventy a maminky po mateřské dovolené.

Pokud se vám tato představa zamlouvá a splňujete požadavky, zašlete prosím vaše CV a průvodní dopis na adresu zamestnani@azklima.com.

Zájemcům z řad studentů umožňuje AZ KLIMA získání praktických zkušeností z výroby v rámci odborných stáží škol nebo individuálních brigád.

Která pracovní pozice bude ta vaše?

Líbí se vám některá z pozic? Napište. Rádi vás uvidíme

    Vámi zadané osobní údaje bude jako správce zpracovávat AZ KLIMA a.s., Tuřanka 1519/115a, 627 00 Brno Slatina, IČ: 24772631, za účelem nabídky pracovního místa a výběrového řízení v souladu s GDPR. Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů.