Do nejnáročnějších provozů zajistíme vzduchové sprchy

Potřebujete ve vašich výrobních prostorách extrémní čistotu? Nebo pracujete v kontaminovaném prostředí, ze kterého se pracovníci musí očistit, pro přechod do čistého prostředí? To zajistí vzduchová sprcha, která dokonale odstraňuje nečistoty zachycené na oblečení vašich pracovníků a také funguje jako bariéra mezi čistým a pracovním provozem. Sprchou proudí vzduch od shora dolů, kde ho nasávají a čistí filtry a vrací zpět do místnosti.

Vzduchová sprcha pomůže udržet extrémní čistotu

Vzduchovou sprchu můžeme umístit do provozů ohrožených prachem, do míst, které si vyžadují extrémně čisté podmínky nebo tam, kde je potřeba oddělit čistá a kontaminovaná pracoviště. Vzduchová sprcha nebo také personální propust zajistí potřebné podmínky pro kvalitu vaší výroby.

Navrhneme pro vás co nejlepší řešení pro čistotu pracovních prostor, podle požadované třídy čistoty, které uzpůsobíme zařízení vstupní propusti.

Máte zájem o vzduchovou sprchu? Ozvěte se nám

    Vámi zadané osobní údaje bude jako správce zpracovávat AZ KLIMA a.s., Tuřanka 1519/115a, 627 00 Brno Slatina, IČ: 24772631, za účelem nabídky produktu a služeb v souladu s GDPR. Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů.