Vyrobíme i ty náhradní díly, které již běžně nejsou k dostání

Sháníte náhradní díly do vašeho sytému vzduchotechniky, klimatizace, chlazení a topení? Zajistíme vám je. Seženeme náhradní díly všech světových značek anebo vám je vyrobíme. V našem výrobním závodě v Milovicích u Mikulova se zaměřujeme na vzduchotechnická potrubí, vzduchotechnické jednotky a další příslušenství.

Vyrobíme pro vás kruhová a čtyřhranná potrubí, tlumiče hluku a chvění, regulační klapky, distribuční elementy, nejrůznější výfukové hlavice a také řadu vzduchotechnických jednotek různé konfigurace. V naší výrobně v Hodoníně máme skladem rovné a tvarové spiropotrubí k okamžitému odběru.

Katalogové zboží i zakázková výroba

Nenašli jste vhodné náhradní díly v našich katalozích? Díky nejmodernějším výrobním technologiím pro vás vyrobíme jakákoliv vzduchotechnická příslušenství, ze všech různých druhů kovových materiálů. Vyhotovíme vám je i v povrchové a barevné úpravě.

Sháníte náhradní díly do vaší staré vzduchotechnické jednotky? Vyrobíme vám je.

Chcete náhradní díly pro vzduchotechniku? Rádi pomůžeme

    Vámi zadané osobní údaje bude jako správce zpracovávat AZ KLIMA a.s., Tuřanka 1519/115a, 627 00 Brno Slatina, IČ: 24772631, za účelem nabídky produktu a služeb v souladu s GDPR. Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů.